Menu

Bądź sobą!

Coś o mnie, coś o szczęściu, codzienności

Uśmiech proszę! : ))

olaksnddh

Hejo!

12395796_muzycznieNNNM

Powyżej zdjęcie z mojego fotobloga ; ))

Dziś muszę przyznać, że mam bardzo dobry (a co najważniejsze - spokojny) dzień. W sumie nic nowego się u mnie nie dzieje, ale mam nadzieję, że mega dużo będzie się dziać w ten piątek i weekend, ponieważ zamierzam trochę przełamać rutynę, być bardziej offline i popróbować nowych rzeczy ; ) Zapowiada się pełen spontan!

Niestety bądź stety nie wygrałam konkursu na najlepszą bajkę dla dzieci, ale jestem zadowolona mimo wszystko, że wzięłam w nim udział. Czemu? Im więcej piszę, tym lepiej będzie mi to wychodzić. Każda aktywność przynosi owoce. Okej może, to nie jest wyborny ananas, ale zawsze coś.

Moją powieść żartobliwie nazywam moim dzieckiem. Cały czas dochodzą nowe zdania, nowy potok myśli, opisy, wyobraźnia mi pracuje na najwyższych obrotach. Zauważyłam, że systematyczność mi pomogła, ale też, że przy pisaniu ważne są te krótkie przerwy (aby być bardziej kreatywnym, aby wpadać na lepsze pomysły bo naprawdę ostatnie czego chcę, to stworzenie nudnej pisaniny...).

 Co mi się nie powiodło... mój "Projekt TAK". Bo mówiłam jednak zbyt często "nie" -  więc ponawiam zabawę, grając dobrą, ugodową kobietę ; ) Bo jak coś robić, to solidnie!

Zdam oczywiście relację z moich przyszłych trzech przyjemnych dni. Nie mogę się doczekać mojego oderwania od monotonii. Wiem, że powtarzalność też jest ważna w życiu, ale w mojej codzienności tej rutyny było jednak stanowczo za dużo...

Dziś wpis dość krótki, ale chciałam Wam zakomunikować, co tak mniej więcej się u mnie dzieje... Jutro mam rozmowę o pracę (więc proszę trzymajcie kciuki) i zamierzam powystawiać trochę rzeczy na olx bo na co mi coś, czego nie używam lub tylko wisi w szafie ; )

Życzę Wam po prostu radosnego i ciepłego piątku razem z weekendem. Postarajcie się razem ze mną wlać w te dni trochę szaleństwa i zdrowego spontanu ; ) Może odkryjemy coś nowego, doświadczymy czegoś magicznego lub... wrócę na bloga z nowymi refleksjami i przemyśleniami? Trzymajcie się, Kochani.

Oluśka

dfgvvcfdddd

 

 

© Bądź sobą!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci