Menu

Bądź sobą!

Coś o mnie, coś o szczęściu, codzienności

No to do pracy ;) Wracam z nową energią!

olaksnddh

Hej!

Życie potrafi być bardzo przewrotne. Nie tak dawno byłam podłamana, dziś jestem szczęśliwa. Doceniam magię wybaczania, ponieważ to miało wpływ na to, że mam dzisiaj naprawdę piękny dzień, za który jestem wdzięczna.

jhhhhhh

Uśmiecham się znowu, cieszę, śmieję... jak ja to uwielbiam! Wielokrotnie odczuwałam przypływy endorfin; to tak jakbyś leżał na mokrym piasku i czuł na skórze przypływ  fal, a to wiemy jest bardzo przyjemne ; )

                                                                Bo siła tkwi w wybaczaniu i zdrowym dystansie

Czasami trzeba zapomnieć o samym sobie, ochłonąć i zastanowić się nad czymś, co nie jest dla nas w ogóle komfortowe - oczywiście z dystansem. Bo przy tym rozmyślaniu możemy za dużo dodawać do scenariusza i zamiast filmu z happy endem powstanie melodramat. A kupiliście przecież bilety na inną, na tę bardziej optymistyczną sztukę.... ; )

Wybaczanie i zachowanie zdrowego dystansu tak.... tak to jest trudne. Wtedy musisz na chwilę zapomnieć o swoim ego, odsłaniasz swoją wrażliwość, pokazujesz serce.... a dawcą organów, to Ty  być nie chcesz. A  jeśli znowu ktoś Ciebie zrani? A jeśli, a jeśli... na siłę się teraz unieszczęśliwiasz?

Nie raz mnie czy kogoś innego ktoś zapewne zrani. Czasami musimy wziąć cierpienie na klatę i być dobitnie wyrozumiałymi. Relacje międzyludzkie zawsze wymagają poświęceń, ale są ich moim zdaniem warte, ponieważ są źródłem jednych z najgłębszych sensów. Moim sensem jest uśmiech ważnych dla mnie osób.

                                                                                            No to do pracy ;)

Mam dużo energii i chcę to wykorzystać jak najlepiej, aby potem celebrować jeszcze bardziej życie. Bo przyznajcie sami, czy to nie jest cudowne uczucie wyjść z głupim piwem pod gołe niebo... po ciężkiej pracy, po osiągnięciu jakiegoś swojego marzenia, po pokonaniu słabości? Ja z pewnością wyjdę z tym piwskiem z muzyką w uszach, pięknym uśmiechem i słowami - "udało mi się... spełniłam coś, o czym kiedyś tylko myślałam. Świat należy do mnie". Bo świat naprawdę należy do nas... ma różne odcienie, ale ostatecznie to Ty trzymasz paletę z farbami. No weź, namaluj swój ulubiony obraz marzeń. Namaluj swoje marzenia i powieś wspomniany obraz w swoim sercu ; ) to nigdy nie zginie....

ffgggggggggggg

ffserc

Eldoradooo....

Deemz X Bedoes X PlanBe - Eldorado : D

Pozdrówki ; )))))

 

 

© Bądź sobą!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci